WITAM WAS NA MOJEJ STRONIE INTERNETOWEJ

Znajdziecie tutaj informacje na temat moich najnowszych projektów, a także materiały archiwalne dotyczące minionych działań artystycznych.

***

Koniec roku to zarówno czas podsumowań jak i przestrzeń do snucia planów na kolejne miesiące. Cieszy fakt, że coraz więcej moich Klientów składając zamówienie na kostiumy, scenografię czy warsztaty, decyduje się na rozwiązania ekologiczne. W dobie ogólnoświatowego dyskursu na temat zmian klimatycznych każda, najdrobniejsza nawet zmiana ma sens. Głęboko w to wierzę!

Rok 2020 będzie dla mnie czasem dalszej pracy nad nową kolekcją autorską – każdy z powstających kostiumów realizowany jest w 100% z tekstyliów pochodzących z odzysku, a wszystkie wykończenia i hafty zrobione są ręcznie (lubię powracać w swoich pracach do dawnych technik rękodzielniczych, ograniczając tym samym użycie maszyn). To dla mnie ważny projekt.

Przygotowuję się również bardzo intensywnie do kolejnych działań arteterapeutycznych – już w najbliższych miesiącach będę miała ogromną przyjemność poprowadzić warsztaty kostiumowe dla Pacjentów jednego ze szpitali dziecięcych w Poznaniu. Cieszę się, że inicjatywę wsparły licznie instytucje i osoby prywatne – szerzej o tym napiszę już niebawem.

***

Tymczasem, między lepieniem pierogów i robieniem łyżką zawirowań w barszczu, życzę Wam wielu powodów do radości w nadchodzącym Nowym Roku, przestrzeni na realizację pasji, wyboru właściwych ścieżek, wolności, spontaniczności
i MIŁOŚCI.

Pozdrawiam serdecznie!

Aga Ostrowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *